Розгорнути меню
Прес-центр

Відео

новини

всі новини

Изменение Deice

31.12.17

Засоленная Україна, або як за кордоном борються зі снігом

11.02.16

Изменение Deice / 31.12.17

подробнее

Засоленная Україна, або як за кордоном борються зі снігом / 11.02.16

Щорічно зима наступає несподівано. Випадають десятки сантиметрів снігу, техніка не справляється з розчищенням вулиць і доріг. А потім мороз все перетворює в суцільну зледенілу поверхню, сприятливу для травм.

подробнее

Введено новий штраф за не прибирання снігу у Києві / 03.02.16

У Києві за неприбраний сніг оштрафовано вже 200 підприємств За нечищений сніг на прибудинкових територіях у Києві вже оштрафовано 200 підприємств. Про це в ефірі Громадського заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

подробнее

Новини галузі ПГМ: привентивна обробка доріг / 03.02.16

КК «Київавтодор» витратила 224,9 т солі та 91 т піщано-соляної суміші для обробки вулично-дорожньої мережі столиці

подробнее

Замерзнет или отравит? / 25.01.16

Замерзнет или отравит? Экспертиза незамерзающих жидкостей 2015 До последнего времени в бытовых автономных системах отопления хозяева. вместо специальных теплохладоносителей, применяли автомобильные тосолы или гликоли, которые, несмотря на свои недостатки (безопасность, ядовитость), выполняли задачу, защищая котлы и батареи от замерзания зимой.

подробнее

Новая презентация ПГМ / 18.01.16

Нова презентація ПГМ 2016. У презентації систематизовані нові вимоги до зимового прибирання територій для компаній, протиожеледних реагентах Deice, описані корисні поради та практичні приклади економії витрат на зимову прибирання міста.

подробнее

Протиожеледні реагенти (ПГМ) і з чим їх їдять? / 15.01.16

Речовини, які рятують городян від ожеледі, можна знайти в будь-якому кухонній шафі. З приходом зими і появою на дорогах і тротуарах білих гранул, плавящееся лід, обов'язково знаходяться люди, що розповідають жахливі «страшилки» про «отруйні» протиожеледні реагенти.

подробнее

Протиожеледни реагенти проти корозії / 15.01.16

Зниження рівня впливу протиожеледних матеріалів (ПОМ) на металеві або цементобетонні покриття - одна з найактуальніших проблем у сфері зимового утримання доріг.

подробнее
Розгорнути меню